Kopeklere Cog Et

riberyyy

Bizim kopekler bu ara zayifladi biraz cane corso cinsi kasaptan tavuk kiymasi ve benzeri seyler alsam veya kemik cig bir sekilde faydali olurmu internette okudum cig tavuk faydali yaziyordu ama bilemedim

13 CEVAP

Cotontzu_Siri

tavuktan ziyade kırmızı et daha iyi olur. kemik vermeyin sakın

patili

zayıfladılarsa bi veteriner görmeli. sadece beslenme ile ilgili olmayabilir.

Puppy730

Maalesef seksen lira civarı kaliteli mama bulamazsınız. 1.50 kiloda olur, o da çok düşük olur. Yetmez.

dollfacepersian

Kopeklerde en iyi besleme çeşidi çiğ et ile beslemektir. Buna Barf diyeti denir. Barf diyeti hakkında şu yazıyı okumanızı tavsiye ederim. http://forum.petarkadas.com/kopek-beslenmesi/barf-cig-diyet

riberyyy

Kemik kemirmeyi cok seviyolar ama burda arazide gezdirirken bulup geliyolar bende atiyorum bide babam kopek mamasi almis kotu bi markaymis bilmiyomus bizim enikler sevmiyor o mamalari nasil yedirebilirim sadece bitine kadar bi daha o mamadan almayacagin icine tavuk suyu falan dokeyi diye dusundum

Cotontzu_Siri

markası ne

riberyyy

Buddy ve joker markasi biri yiyor digeri yemiyor pek ama istahlarinda bisey yok yumurta verdik pide falan cok iyi yediler onu

Cotontzu_Siri

o mamaları sokak köpeklerine verin bence siz

patili

o mamalar çok kötü olduğu için yememeleri normal. spectrum alın. 15 kg.su 150 tl civarı. ya da bozita bonacibo gibi mamalar alın. diğerlerinden çok daha iyi en azından

Cotontzu_Siri

yerli mamalara güvenemiyorum ben :/

riberyyy

80lira civari mama yokmuydu hem makul hem kaliteli biz takviyede yapiyoruz zaten cifligimizde organik yumurta var insanlarin bulamadigi yumurtayi veriyoruz haftada 3 4 kez tavuk sulu ekmek olsun

riberyyy

Suan 10ay 13gunlukler buyuk olan 40kilo var digeride 36.5 falan

riberyyy

Okudum bir kismini kemik yedirmek hayvanin dis sagligini ve ruh sagligini olumlu etkiler diyor