Lütfen Yardımcı Olurmusunuz

q0dec

arkadaşlar herkese merhaba öncelikle. resimleri yüklediğim güzelliğin ırkının türünün ne olduğunu bilen varsa bana yardımcı olabilir mi acaba tşkler.

11 CEVAP

ursaminor

Irkı-cinsi vs. konusunda hiçbir fikrim yok. Ama çok güzel bir kız :)
Tek bir önerim olabilir, gözyaşı lekesi temizleme solüsyonu kullanın. Gözlerin iç köşelerinden aşağı inen kahverengilik leke gibi göründü bana çünkü. Açık renkli bidilerde çok belli oluyor lekeler.

Cotontzu_Siri

comfort retriever

patili

evet mini golden bu.

Cotontzu_Siri

biraz nadir olduğu için aradığınızda golden retriever fotoğrafları da çıkacaktır

q0dec

araştırdım biraz. mini golden retriever olarak geçiyor. dediğiniz gibi mini golden olarak geçtiği için golden retriever resimleri de aşırı fazla çıkıyor. Galiba çok ender cinslerden, bulabilme konusunda baya bir sıkıntı çekecek gibi görünüyorum. yardım için tşk ederim.

q0dec

yok bu güzellik bana ait değil. askerde komutanımdı. kendi kızım gibi sevdim baktım koştum oyunlar oynadım :) şimdi bu cinsten sahiplenmek istiyorum. ama ırkı ve türü hakkında hiç fikrim yok. bilgimde bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun ...

q0dec

komutanımındı :)

Cotontzu_Siri

bu yetişkin hali mi

q0dec

evet yetişkin hali

q0dec

tşk ederim dediğiniz cinse baktım. çok benziyor kesinlikle. sadece biraz iri yapıda olanları da gördüm o soru işareti olarak kaldı aklımda

q0dec

tşkler...