Hamile Kedi Ve İc Parazit

meysakcr

Veteriner kedilere vermemiz icin ic parazit hapi verdi suan hamile bir kedi var ona versek bir sorun olur mu??

2 CEVAP

patili

Hamile kedilere hamileliğin 40. günü parazit hapı verilmesi daha uygun. Yavrulara anneden parazit geçmemesini sağlıyor. Eğer hamileliğin ortalama zamanını biliyorsanız 40 gün civarlarında iç parazit hapı verebilirsiniz. İğne zaten yapılabilir. Ama hslın dozunu çok iyi ayarlayım. Hangi marka hap ve hamile kedi kaç kilo söylerseniz bilgi verebilirim.

merhaba, yaklaşık 1,5 ay önce hamile kalan kedim için tek seferde iç ve dış parazit damlası kullanmak istiyorum. bir sorun olur mu? kullanmak istediğim damlanın linkini paylaşıyorum.

Bağlantı (Link) açıklamasını girin