Karma Aşı Acilllllll

tugbatugba80

Tam 21 gün önce kedim 1. Doz karma aşisini oldu. Bugün 2. Doz karma aşı olması lazim fakat aşırı yağmur var ve araba yok götüremiyorum. Onlarda yarın randevu vermediler perşembe randevu varmış. 2. Doz Bir kaç gün aksarsa bir sorun olur mu. Etkisi kaybolur mu

5 CEVAP

edayimben

Bizde 2 gün geciktirmiştik bir şey olmaz dedi veteriner

tugbatugba80

Inşallah öyledir

alabalik32

Arasının 15 20 gün olması lazım.

eylu

Biz neredeyse bir hafta geciktirmiştik maalesef. Bir sorun olmadı.

eceyilmaez

Aradaki gün miktarı önemli bana tam kaç gün demişlerdi hatırlamıyorum ama sanırım 21 gündü. Eğer gününü geçirirseniz etkisi hiç yapılmamış gibi oluyor yeniden karma 1 yaparız demişlerdi