İmdat !

Kızım Mısır doğum yaptığından beri mamasını yemek istemiyor. Ev yemeklerine zıplamaya başladı. Çiğ et yemek istiyo hep, özellikle salam pastırma kokusu alınca duvarda falan yürüyo, gözlerinin rengi değişiyo, tüyleri diken gibi oluyo. Böyle değişik bi' triplerde.
Şaka bi' yana, eskiden mamasını çok severdi, hangi kuru mamayı verdiysem beğenmiyo, nasıl çözeriz bu sorunu?

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

mamasının içine sevdiği şeylerden karıştırın

Reyyanhan

Et pişirin tuzsuz .. kıymaya bayılıyorlar. İçine az az kuru mamasini ekleyin tekrar sevdirin

patili

royal canin baby&mother cat ile kendi mamaını karıştırırsanız yer. denendi onaylandı. bir süre iştahı geri gelene kadar böyle yapın mecbur

hmm bi deniyim bakalım, umarım işe yarar, teşekkür ederim.