Petcurean Now! Fresh - Kırmızı Etli Yetişkin Köpek Maması

Cotontzu_Siri

Bu mamadan almak istiyorum ama hiçbir yerde bulamadım. Bu mamanın satıldığı bir internet sitesi veya petshop bilen var mı.

43 CEVAP

Cotontzu_Siri

teşekkürler :))

Ben teşekkür ederim bende Çakıl'a mama buldum pek iştahla yemiyo mamasını bunu deneyiceğim sayende

Cotontzu_Siri

birşey değil

:)

Cotontzu_Siri

evet sormuştunuz

patili

somonlusu var mamanın. no grain salmon

patili

ama içeriğinde mısır ve türevleri var.

Luckyssss

ANladım testi çözdüm sirinin mamasıyla aynı çıktı

Luckyssss

Go diye bi yaş mama denk geldi bana orda

Luckyssss

Evet gördüm baya pahalı

Cotontzu_Siri

orijenden daha pahalı :/

patili

eğer yurtdışından mama grtiricekseniz en iyilerinden biri Pure Vita, diğeri de Test of the Wild.

Luckyssss

Çok iyi mama sanırım

Cotontzu_Siri

Petcurean firmasının Türkiye dağıtıcısına bu konuda mail attım ve şöyle bir cevap aldım:

Ezgi Hanım merhaba,
Tarafımıza atmış olduğunuz maile istinaden size ulaşmaktayım.
Öncelikle bu denli bilinçli bir tüketici olduğunuz ve nazik ricanız için firmam adına teşekkür ederim.
Bildiğiniz üzere Petcurean markası ülkemizde daha çok yeni. Petcurean firmasının politikaları doğrultusunda bütün tariflerin tek bir seferde bir ülkeye ya da bölgeye açılması söz konusu değil maalesef ama size iyi haberlerim var. Yakın zamanda istemiş olduğunuz ürünü tüm Petcurean satış noktalarımızda bulabileceksiniz.
İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Cotontzu_Siri

evet ya :/ satmışken her çeşidini satsalar ya