Petcurean Now! Fresh - Kırmızı Etli Yetişkin Köpek Maması

Cotontzu_Siri

Bu mamadan almak istiyorum ama hiçbir yerde bulamadım. Bu mamanın satıldığı bir internet sitesi veya petshop bilen var mı.

43 CEVAP

ursaminor

Zilli'ye de bunu önermişti site. Ama yok burada evet. Baktım her yere :(
Ben de bunu anlamıyorum. Bir kısmını getiriyorsun neden hepsinden getirmiyorsun. Kimin keyfine kalıyoruz anlamıyorum ben.
Ne diyor seçen yani bunları :/

Luckyssss

Somonlusu yokmuydu bunun yaa somonlu istiyorum bende eZgicim sormustum bu mamayı hatrladysan :)

patili

*taste of the wild pardon. ikisi de aynı sitede mevcut

bütün heryerde aradım ama kırmızı etlisi yok

aynn sen nerdegördün mamayı

bana Grain Free Fish Recipe for Adult Cats + Grain Free Chicken, Turkey + Duck Pâté Recipe çıktı

tabi bu çakıl için yani kedi

Benimki İsrail'de satılıyormuş nasıl alacağım ya of! :/

İnternet'ten vericeğim diyecemde ama nerden alcam belki benimki vardır bir bakayım

ben buldum yasasinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

The natural dog da kendi kuru mamamı buldum

patili

acana ve orijen gibi bir mama. hatta un türevleri daha yoğun. acana ve orijende pek un yok. neden ayrıca ona ulaşmaya çalışıyorsunuz merak ettim?

seninkinibuldum :D

Cotontzu_Siri

link atar mısınız lütfeeennn :)