Nedir Bu Felicia Aşkı

liam

Bu sitede neden felicia aşırı övülüyor?Herkeste bir felicia aşkı var.Felicia çok iyi onu alın.Felicia güzel felicia felicia.Felicia öneren birisi bonaciboya gidip iğrenç sakın alma diyor.İçerik aynı farkında mısınız?Ayrıca Hangi fabrikada üretildiği belli olmayan ve by sorulduğunda maillere dönmeyen bir firma.Neden felicia öneriliypt biri bama açıklasın?

19 CEVAP

tyguler

Felicia Çağatay ın Fabrikasında üretiliyor. Ayrıca kediler felicia yı genelde severek yiyor, bonaciboyu o kadar sevmiyorlar.
Kimse acana orijen yerine felicia alın demiyor, uygun fiyatlı mama istenince felicia deniyor.

Ben de insanların aşırı derecede diğer mamaları övmelerini anlamıyorum. Neden önerildiğini de söyleyeyim. Türkiye'de insanlar kendi karnını zor doyuruyor. O yüzden de Orta fiyatlı bir mama arıyorlar. Sonra feliciaya yöneliyorlar. Herkes de nd , orijen alacak değil. Ben de o zaman niye herkes nd öneriyor diye başlık açayım. İnsanların bütçesi ne kadarsa ona göre mama alıyorlar. Demek ki ülkenin genel bütçesi çok yüksek değil ki herkes felicia öneriyor.

alabalik32

Bu sitede asıl ND aşkı vardı. ND kullananların kedilerinde ishal kusma başlayınca Felicia aşkı başladı.

brokingbad

Felicia maillerime hep döndü benim.Bence proplan hills royal e göre fiyat performans olarak çok iyi ben şimdi felicia geçicem.Tester sipariş ettim.Daha once yavruyken bir süre kullanmıştım ve bi sorunla karşılaşmadım bonacibo nun kötülenme sebebi kullanıcıların çok fazla şikayeti olması aynı içerik olabilir ama içeriğin neyden elde edildiği vs farklı sonuçta o yüzden etkileri de farklı olabilir diye düşünüyorum.Mesela kısır maması unirary destekli çoğu mamada bu yok ve fiyat olarak uygun neden övülmesin.Şu da var her mama her kediye iyi gelmiyor nd ile de bonacibo da aynı sorunla karşılaşanlar var sonuçta

fatma_nur42

felicia içeriği çok kötü bence gereksiz övülüyo

Oqrenerde06

N&D kullanıyordum sorun yaşayınca bebeklikte kullandığım felicia tekrar döndüm memnundum o dönemler şimdi ne olacak bakalım göreceğiz 😊

shoto

@tyguler BonaCibo daha çok seviliyor bence kedilerce.Ve soruyu soran kişinin haklılıl payı var aslında.Eğer gerçekten çağatay üretiyorsa sadece marka ismi farklı oluyor.İçerik hammadde üretim yeri aynı oluyor sonuçta ama BonaCibo iyi mi denince gerçekten herkez rezil berbat diyor ve felicia öneriyor fakat ikiside aynı mama ? Bunu felicia çağataya üretiliyor varsayarak söylüyorum

liam

Bendd bunu demeye çalışıyorum.Aynı içerik aynı fabrika birnevi aynı mama ama felicia mükenmel BonaCibo berbat.

tyguler

@shoto felicia nın içerikleri yurtdışından getirtiliyormus. Mesela somonu türkiyeden değil başka ülkelerden alıyorlar. Aralarındaki fark buymuş

minky

Hangi fabrikada üretildiği sorduğumda banada asla cevap yazılmadı.Kedimde kepek alerji tüy dökümü yapınca bıraktım şuan çok daha iyi.vende gereksiz abartıldığını düşünenlerdenim.hiç bir özelliği yok bonacibo prochoice den fazla.hatta şuda bir gerçek ki mamayı önerenlerin %99 u mamayı yıllardır kullanmıyor.hatta bu mamayı yıllarca kullanan olmadığı için şikayet yok.önerenlerde mamaya ya yeni geçiş yapıyor yada Max 1 yıldır kullanıyor.gereksiz abartılıyor.özellşjle kısır somonlu modeli çok az hayvansal ürün içeriyor

Beyzaduman

Aynı fikirdeyim. Felicia içerik olarak çok başarısız. Ve burada çok öneriliyor, yanlış tavsiye

Döviz kurlarındaki muazzam artış insanları ister istemez uygun fiyatlı mamalara yöneltiyor. İçeriği açısından uygun fiyatlı diye tavsiye ediliyor diye düşünüyorum.

shoto

Tabiki her mama her kediye iyi gelmez bu arada yanlış anlaşılma olmasın

Renklipati

Felicia kullandım 2 ay şimdi acana kullanıyorum, felicia tavsiye ederim yine çünkü kediler severek yiyor ve çok nadir şikayet duydum bu mamada genellikle hiç sağlık sorunu yaşanmıyor bu mamada övülme sebebide bu bence

minky

Bütçe mama olarak felicia kullanılır tamam ama aynı fiyata golosi varken neden felicia alalım