Sokak Kedileri

cansuuranus

Yaklasık 20 gun once calıstıgım iş yerınden oturdugum evımın bahcesıne 2 tane 6 aylık kedı getırdım. Anneleri cok kotu bı yerde dogum yapmısdı. 2 tane yavrusu arabaların altında öldu. Bende bu son kalan 2 yavruyu evımın onu daha guvenlı dıye buraya getırdım. Hergun en az 3 kere beslemeye cıkıyorum yavruları.ama apartman gorevlısının belalı bır kedısı var. Hayvanı eve sokamıyorlar sadece geceden geceye eve sokabılıyorlar onun dısında kedı hep dısarıda.hıc bır kedıyle anlasamayan bi kedi. Halıylebızımkılerıde sureklı pataklıyor. Onlarda kendılerını savunamıyorlar . Fazlaca mekanı sahıplenmıs hıcbır kedıye gun yuzu gostermıyor. Napıcagımı sasırdım. Evimdede hasta bı kedi var evimede alamıyorum yavruları. Ilanda actım kımse ılgılenmedı . Sızce ne yapmalıyım ???

3 CEVAP

Sselin1

Ilan icin instagramda en az 5-6 sayfaya yazin. Ilan cok yayilnca bir suru yazan oluyor. Ilanda Kedilerin ozel durumundan bahsedin ve fotolari elinizden geldignce guzel cekin. Umarim guzel yuvalar cikar.

cansuuranus

??? Kımse yardımcı olmıcak mı bana ?

cansuuranus

Cok ılan actım kımse sahıplenmedı kuzularımı. Ayrıca cozum bu degıl kı , cevrede kedı kalmadı kapıcının kedısı yuzunden . Kımseyı barındırmıyor bu cevrede .