Kedi Yatağı Tercihi

eceyilmaez

Biliyorum belki hiç yatmaz ama rahat duramadigimdan kedi yatağı alasim var :joy: tek takıldıgım nokta kadifemsi tüylü bir dokusu olması solunum yoluyla falan kediye zarar verir mi sizce? Bu kadar ince düşünmeye gerek var mıdır? Yavruyken annesi ve kardeşleriyleymis gibi iyi hissedeceginden çok hoşuna gider ve yatağa bağlanır diye düşünüyorum. Isteyenler için urun linki -> https://ty.gl/fhgxgtqai

Makul fiyatlı önerilere açıgım link bırakabilirsiniz

5 CEVAP

aycylmz

Anladım sorunuzu. Peluş yatağı ilk aldığımda birkaç kez yattı bizimki ama hapşurdu bir iki kere ben de yataktan şüphelendim üstüne bir örtü serdim mecburen. Sonra onu da bıraktı zaten.

aycylmz

Bugün bime gelmişti 20 liraya:) bizde iki tane var farklı türde ama yüzüne bakmıyor. Koltukta yatıyor sadece. Her kedi kedi yatağında yatmıyor maalesef.

eceyilmaez

@aycylmz biliyorum bimdekini yakalasam alacaktım da bulamadım çok önemli değil zaten alanlar küçük bulmuşlar. Her kedinin begenmeyeceginide belirttim zaten yine de ona ait bir yatak almak istiyorum ayrıca çok küçük ve anne yanından ayrılarak geleceğinden dokusu hoşuna gider diye düşünüyorum. Sormak istediğim başka bir noktaydı açıkçası :)

eceyilmaez

Hadi ya :/ endişe ettiğim bu

eceyilmaez

Upp