King Charles Çiş Sorunu Ve Hirlama

busedugme

4 aylık kopegin çok yaramaz ve konutlara uymuyor sürekli başka yerlere cis ini yapiyor

3 CEVAP

yasminackz

4 aylik daha sabirli olmak gerek zamanla alisacakdir

Daisy2017

Bende de 3,5 aylık kıng charles var .Benimkide bazen pede gidiyor, bazen yere sürekli takip istiyor, komut olayını da ödül mamalarıyla yarın saatte öğrendi sabırla öğretebilirsiniz

Daisy2017

Otur , pati ver merhaba , yat ve bekle komutlarını alıyor ama girilmemesi gereken yerleri henüz öğretemedin, çok akıllılar sadece zaman ayırmak gerekiyor