Prenses Köpük Kusuyor

prenseSS

Prenses yaklaşık 2 saat önce bildiğiniz kana kana su içmek deyimini tam anlamıyla yerine getirdi. Yarım saat sonra köpüklü balgamlı bir şey çıkardı. Ayrıca ishal dışkısını yaptı. 3 gün önce tüm aşıları yenilendi. Bundan 8-9 ay önce siyam cinsi kedimi kaybetmiştim bu sefer de prensesi kaybedersem dayanamam pazartesi gününe kadar veterinere götüremiyeceğim evde mutlaka yapmam gereken bir şeyler olmalı lütfen yardımcı olun

6 CEVAP

prenseSS

ben de öyle düşünüyorum umarım yarına birşeyi kalmaz

yasement

Aşılarının yenilenmesi 3 gün önce bitti anlamında söylediniz değil mi. yoksa o gün aşıların hepsini mi yaptılar.

yasement

Ben de.

prenseSS

aşılarının tamamı 3 gün önce bitti zira ben de bir günde birden çok aşı yaptırılmasına izin vermem

Cotontzu_Siri

aşırı su içtiği için olabilir. halsizliği iştahsızlığı yoksa yarın sabaha kadar bekleyin, bakın devam edecek mi

Cotontzu_Siri

aşıların hepsi bir günde yapılamaz, bir veteriner bunun bilincindedir diye düşünüyorum