Kopegim Woklinemi Showlinemi

Kadirbyrk

Arkadaslar bugun kafama taklian bir soru var benim tahminimle benim alman coban kopegim workline worklineler ise hafif grimsi oluyorya benimkiside oyle ama annesi hani su siyah kahverengi olanlar varya showline onlardan ama dusuk belde degildi benim kopegimde dusuk bel degil ama annesi gibi renkleri yok ve bana gore vok yuksek ihtimal showline sizinde bu konu hakkinda yorumlarinizi bekliyoerum showlinemi worklinemi gibi

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

babası workline olabilir

Cotontzu_Siri

ikisinin karışımı yani

Kadirbyrk

Peki karisik irk olamsinin olumsuzluklari neler davranis bozukluklari fln olabilirmi

Cotontzu_Siri

Hangi ırk olduğuna göre değişir ama bu ikisi birbirine çok yakın olduğu için sadece fiziksel görünüş fark eder