N&D Düşük Tahıllı Yetiskin Kedi Maması

dollfacepersian

Herkese merhaba, kedim kısır ve erkek iran kedisi. Suan Brit Care Coco kullaniyorum ama Brit Care markasına gectigimden beri istahsiz, Brit Care Sunny ve Lilly formullerini de istahsiz yedi. Suan iştahı iyice azaldi ve tekrardan mama değiştirmeyi düşünüyorum.
N&D dusuk tahıllı kedi manasını kedimde 4-5 ay sorunsuz kullandım.Kısırlaştırma ameliyatindan sonra yine düşük tahilli kısır kedi mamasına kullandım ama iyi gelmedi.
Şimdi normal kedi mamasını kısır kedim için kullanmayı düşünüyorum ama sorun olur diye korkuyorum. Sizce sorun olur mu? Bu konuda fikirleriniz neler?
Yardımcı olursanız sevinirim

6 CEVAP

batuhantopcu

Profine superpremium çeşitlerine bakın isterseniz. Denemek amaçlı aldım balıklısını iştahı ciddi anlamda artmış durumda.

dollfacepersian

Profine nin içeriği alerji yapabilir diye korkuyorum. Kedim alerjik bunyeli bir kedi. N&D yi kullanmanın sebebi daha önce kullanıp memnun kaldığım bir mama olması

dollfacepersian

Kullanmak istememin sebebi*

yasement

Elinizde var mı şu an nd düşük tahıllı mama

Cotontzu_Siri

Dişilerde çok sıkıntı olmuyor ama erkeklerde kısırlaştırılmış maması kullanmak gerekiyor

dollfacepersian

Yasement
Hayır şuan yok. Çok önceden kullanıp memnun kalmıştım.
Cotontzu_Siri
Ben de bu yüzden endişeleniyorum. Irksal olarak da böbrek problemlerine yatkın bir ırk maalesef