Kopegimin Asilari

Kadirbyrk

Arkadaslar ben asi icin omerli barinaginin karsisindaki veteriner var oraya goturdum ama ondan once bizim burda bir veterinere goturdum ve ic parazit ilaci verdi sabah kuru mamasina damlatin dedi damlattik o biyti ondan sonra omerli veterinerine goturduk iste adam dis parazit asisi yaptirdi ve 2 hafta sonra gelin karma asi olacak dedi ve ondan 3 ay sonrada bir daha gelin kuduz asisi olacak bitecek arkadaslar asilari eksik neden boyle demis olabilir veteriner acaba en gereklileri bunlar oldugu icinmi ?

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

3 ay sonra biteceğini belirtmek istemiş, 2 hafta sonra gittiğinizde bir sonraki aşıyı söyleyecektir

Kadirbyrk

Hayir bis yaklasik bes gun once dis parazit asisini yaptirdik o asiyi yaptirirkende dediki 2 hafta sonra gelin karma asi ondan 3 ay sonrada kuduz asisi olacak ve bitecek dedi diger asilafri soulemedi

Cotontzu_Siri

2 hafta sonra gittiğinizde söyleyecek

Cotontzu_Siri

iki aşı arasında 2.5 ay bekleyecek hali yok ya

miniyavru

Ağabeyimin köpeğine de aynı program uygulandı ama hala çok sağlıklı yaşıyor

miniyavru

1 yaşında