Vitamin Acilll

kedilikizzz

Birazdan petshopa gideceğim de o yüzden acil. 1 yaşııj geçmiş olan kısır dişi kedime hangi vitamin en uygun olur ?

14 CEVAP

ursaminor

beaphar uyku mu yapıyor? Ay hemen alayım ben de :D
Gimcat akşam verince evde halı filan kalmıyor evde düz duran. Stickler için de aynı şey geçerli. O yüzden hep gündüz veriyoruz vitaminleri, takviyeleri biz de.

patili

gimcat multivitamin paste 100 gr.(hafif ve içinde 12 vitamin bulundurur)
beaphar top 10 multivitamin (biraz daha ucuz ama hap şeklinde. vermesi daha zor)
bu 2si de güzel. gimcat multivitamin ile beapharı dönüşümlü veriyorum ben. beaphar uyku hali yapıyor. gimcat de canlandırıyor.

patili

tabi benim kedime etkileri bu.
sadece multivitamin mi sordun yoksa diğer takviyeleri de yazayım mı?
prebiyotil paste, taurin paste vs.

yasement

Gimcat duo multivitamin kullanıyoruz biz. Ton balıklı azalınca peynirli aldım bu sefer, bitince açıcaz onu da sever inşallah. Düzenli vermiyorum ama ben, arada bir veriyorum her gün kullananlar daha iyi önerilerde bulunurlar.

kedilikizzz

Diğer takviyeleri de vermek zorunda mıyım ki ? Mesela sürekli olarak kullanmam gereken olan hangisi ? Şimdi bütçem kısıtlı da birkaç ay çok fazla değil ana şeyleri alabileceğim. Öğrenciliğe devam kararım beni bitirdi :)

ursaminor

Bizim kız daha küçük ya ben her gün baby paste veriyorum 5cm, kalsiyum desteği çok iyi geliyor kemiklerine.
ama royal canin kitten içinde taurin yok diye taurin paste de aldım haftada iki kere de ondan veriyorum.

kedilikizzz ne güzel istek o öyle; hepsi olsun, tek üründe olsun :D

patili

Gimcat multivitamin al o zamn canım tek birşey 100 gr al ama petshoplar daha pahalı satar. en az bi 5-10 tl fark atıyor. internetten sipariş versen 100gr 48 tlye denk gelir. petshoplarda minimum 55 tl.

duolar içinde balık veya peynir aroması olan macunlar. multivitaminden farkı yok sadece 50gr.lar. içeriğinde extra peynir veya balık yokmuş ben sordum vet.ime. o yüzden sadece aroması o dedi. hiçbir farkları yok dedi. extra aroma katkısındansa ben sadeyi tercih ettim o nedenle.

kedilikizzz

Duo aldım ben pazarlama tekniklerine teslim olup. Somonlu aldım. İftara az kaldı belki oruçlu olmasam sade alırdm ama oruçluyken benm bile canm çekti hahah :))))) somonlu misssss.

kedilikizzz

Bir tane ürün kullanmak istiyorum patili hapta olur sorun olmaz yuttururum :) bir şey olsun içinde bolca şey olsun modunda önerir misinnnn :)

yasement

O benim verdiğim en kötü kararmış gibi geliyor tez teslimine 20 gün kaldığı için olabilir.d

patili

ursaminor bizim kıza beaphar top 10 agır geliyor galiba :)
halbuki günde yarım tablet veriyordum ona rağmen. gimcat bize de çok enerji yapıyor evet. ama ikisimi kıyasladım karşılaştırdım açıkçası birinde olnayan bir vit diğerinde var. diğerinde olmayan da ötekinde var. birkaç vitamin böyle birinde eksikse diğerinde vardı. o yüzden 2si de eşit benim için. beapharın içinde c vitamini yoktu sanırım. gimcatin macununda vardı mesela hatırladıklarımdan biri bu. :)

Denizzzzzz

Bende gimcat mıltivitamin öneririm bide taurine paste bence ikisi yeter

FDinler

Deniz hanıma katılıyorum

patili

olsun canım farkeden bişey yok. o da kötü değil hepsi vitamin :) ♡