Köpek Bakmaya Hazirmiyim

miniyavru

Köpek bakmaya hazirmiyim tekrar gözden geciriyim sorumlulukları yazarmisiniz ( maltese )

39 CEVAP

miniyavru

2 saat çalışmak yeter zeka seviyesi düşükte değilim mantık bile yarıyor sınavlarda

miniyavru

BlindCat tekrar sorumlulukları alıp alamayacağımi düşündüm daha da sormam

miniyavru

Cotontzu_Siri ailem zaten onları bilerek izi verdiler bana

Cotontzu_Siri

siz bilirsiniz

Cotontzu_Siri

aynı yaştayız, 13

miniyavru

ygzkptn benimki kastettiniz

ygzkptn

Evet kedi hem çok tatlı

ygzkptn

Bir de durgun pek oyun sever değil tam size uygun

FDinler

Bence de ygzkptn haklı durgun oldukları için tam teog sınavında uygun

miniyavru

Tamam ama hevesli değilim önceden de köpek baktım şimdi yanımda olsaydı onu bakacaktım 8. Sınıfta

miniyavru

Ayrıca köpeğe zaman ayırabilirim zaten enerjisini ev içinde bile atabilir

Cotontzu_Siri

yeni olması ve yavru olması çok şey değiştiriyor. işin ciddiyetinin farkında görünmüyorsunuz. 1 yıl erken almak için geleceğinizi riske atıyorsunuz

miniyavru

Benim olmadığınmda bile bakacaklar var ama madem bu kadar zor siz nasıl bakıyorsunuz

miniyavru

Niye böyle bir söz verdiniz ve biraz daha anlaşılır yazsaydınız daha iyi anlardim öncekini

miniyavru

Öyle diyorsunuz ama tekrar konuyu siz açmışsınız neyse daha birşey yazmam