Köpek Bakmaya Hazirmiyim

miniyavru

Köpek bakmaya hazirmiyim tekrar gözden geciriyim sorumlulukları yazarmisiniz ( maltese )

39 CEVAP

ursaminor

Köpekle ilgili sorumlulukları henüz bilmiyorsanız ve bunları yazma sorumluluğunu da başkasına yıkıyorsanız, sizce hazır mısınız?
ne yazmamızı beklediğinizi anlayamıyorum ben o yüzden yazamadım bir şey açıkçası. Biz liste yapacağız siz de evet bu var bende mi diyeceksiniz?
Ama işte siz artık başka bir canlının hayatının sorumluluğunu üstleneceğinizden, bu tür listeleri kendiniz yapmalı ve sonra eksiğim var mı diye sormalısınız ;)

BlindCat

Bence de daha almamanız gerek buraya yazmanız biraz şey gibi "ben hazır olduguma emın değilim sizce "der gibi hazır olduğunuzda zaten HAZIRIM ALICAM dersiniz

ursaminor

Siz kaç yaşındasınız yahu? Profilde 24 yazıyor diye öyle sanmıştım ben. :/

Cotontzu_Siri

ben hala almanız taraftarı değilim. çok büyük bir risk alıyorsunuz; seneye teog sınavına gireceksiniz ve köpeğinize ayıracağınız zaman ders çalışma imkanınızı kısıtlayacak, ya teog zamanlarında hasta olursa? dikkat dağınıklığına sebep olabilir. bazı kişileri etkilememiş veya iyi etkilemiş olması sizi kötü etkilemeyeceği anlamına gelmiyor. oldu da kötü etkiledi, nasıl telafi edeceksiniz? hem sizin için kötü olacak, hem köpek. ne olur ki 1 yıl daha bekleseniz? hem kendi hayatınızı, hem köpeğin hayatını riske atıyorsunuz.

Cotontzu_Siri

konuyu kapatabilir miyiz ayrıca ben daha erken aldım. yeni bir köpek sizin aklınızda daha çok olur ve yavruya daha fazla zaman ayırmalısınız. ve dediğim gibi, köpeğin herkes üzerindeki etkisi aynı olmuyor. notları yükselen de biliyorum, değişmeyen de, 100den 60a düşen de

miniyavru

Ya TEOG sanki 7/24 çalışmak zorundayım gerekirse iyileşene kadar çalışmam vs

Cotontzu_Siri

ya aileniz bu durumdan rahatsız olup köpeğinizi verirse

ygzkptn

Hevesli olduğunuzu biliyorum ama bence scottish fold alın hem durgun gayet iyi olur bence

FDinler

Arkadaşlar teog sınavına gerçekten iyi çalışın ben bu yıl girdim ve gerçekten Galatasaray gibi liseleri düşünen başarılı öğrencileriseniz de lütfen şu anda hayvan sitelerine ayırdığınız ( yanlış anlamayın ben de hayvanlara değer veriyorum ve hatta bu yüzden sınavdan sonra aldım)gibi kendinize de bundan yüksek ya da aynı değerde bir çalışma sistemi uygulayın o zaman başarı zaten sizi yakalayacaktır...

Cotontzu_Siri

zaten biliyorsunuz, kendime bundan bir daha bu sitede söz etmeme sözü verdim

miniyavru

Ne dediler

miniyavru

Anladım

miniyavru

???

miniyavru

15 de eve gelsem bol bol baktım olur

miniyavru

Vaktim