Felicia Somonlu Kısır İçerik

minky

İÇİNDEKİLER: Hidrolize Somon Proteini (%23), Baldo Pirinç, Bezelye, Somon Yağı (%6), Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı (%2), Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

Felicia önerilen bir mama ama ben kısır modelinin içeriğini beğenmedim.Hayvansal ürün oranı çok az bence.Hamsi unu vs eklenirse bile %32 falan oluyor.Diğer mamalarda %40 vs oluyor ama burada %24 ile başlamış.Sizce?

6 CEVAP

fatma_nur42

sadece kısır değil pek çok maması böyle hele ki orda et yerine protein yazıyor ya vah vah kim bilir neyden elde edilen protein

shoto

Firma gerçek etten elde edilen protein olduğunu söylüyor.

Oqrenerde06

Firma gerçek etten elde edildiğini söyledi bana da birebir beslenme uzmanı ile konuştum. Onun yalancısıyım valla bilemeyiz umarım doğrudur bu bilgi üzerine ben de felicia geçtim. İçeriği şeffaf çok karışık değil açıkçası ben beğeniyorum kedim uzun süre sonra mama yediğini hissettim 1 gündür kullanıyoruz bakalım sonuç ne olacak.

zaparaza

ya bende anlamiyorum gercekten icerigi cok iyi deil ancak kedime cok iyi geliyor ve istahli yiyor ama sanirim ben nd ye gecicem

shoto

Bazı mamalarında et proteini yeterli ama kısır somonluda yetersiz kalmış bence

tyguler

Biz de kullanıyoruz.
Firma gerçek etten elde edildiģini gelen etin de başka ülkelerden getirildiği söylüyor.

Et proteini oranı bence de biraz az kalmış ama nasılsa kedime iyi geliyor