Acillllllllllllllllllllllll.................

OnurYouTube

Arkadaşlar öncelikle merhaba bitane british kedi pitbullum evaya saldırıp duruyor ben böyle birşey görmedim arkadaş tam tersi olması gerekmiyormu bu iki canın aralarını iyileştirebilirmiyim........yani düzeltebilirmiyimm kedi koşup koşup köpeğe dalıyor heralde bir fantezi...

13 CEVAP

Ranayilmaz

Bence yapılacak çok bir şey yok kediler eğitilemez pek. İkisini karşılaştırmamaya çalışın.

OnurYouTube

tamam korkudan değil yaa o kedi değişikkkkk................................

Oqrenerde06

Haha yok artık ya büyük ırk siyah beyaz bir köpek kafeste ki kedime saldırmaya çalışmıştı sahibi çok zor durdu kediden çok ben korktum. 😅

Oqrenerde06

British kedimiz kendisini kaplan gücünde hissetti sanırım. 😱😊

Oqrenerde06

British kedimiz kendisini kaplan gücünde hissetti sanırım. 😱😊

OnurYouTube

hacı ben böyle bişey görmedim köpeği cırmalıyor yaa bide durup dururken deli oluyorum ben bu kediye yaaaaa anlamadım gitti

OnurYouTube

kediler eğitilmiyormu.

Ranayilmaz

Kedi korkuyordur o yüzden öyle davranıyordur. Ya da kendi alanına girmiştir köpek kovmaya çalışıyordur. Eğitilecek bir durum yok yani aynı ortamda bulundurmayın ikisini

OnurYouTube

hacı benide cırmalıyo şimdi odamı haklı

Ranayilmaz

Haklı değil tabii ki de, böyle durumlarda kediler kızmadan anlatmadan anlamaz kendine göre kçhaklıdır çünkü. Çözüm dikkatini başka yöne çekmek rahat etmesini sağlamak rahat hissediyorsa zaten böyle davranmaz. Ters tepki verirseniz daha çok yapar

Ranayilmaz

Kedidir ne yapsa yeridir demişler ;)

Oqrenerde06

Kediyi mi kızdırdınız naptınız :D hiç öyle kedi davranışı çok görmedim.

OnurYouTube

tamam