Arkadaşlar Yeni Sahiplendim Sorularım Var?

gldnzylcn

Öncelikle merhabalar. Daha yeni bir köpek sahiplendim ve köpek 3.5 yaşında. Rus finosu dediğimiz bir cins . Köpek sahibinden mecbur ayrıldı biraz ağladı . Eve getirdiğimde cok sakindi. Halada sakin. Normslfe oynar zıplar . Yatağında yatıyor elimden yedi yemeğini ama hiç hareket etmiyor sürkeli yatıyo. Annem cağırınca geliyor sonra geri yatıyor sizce neden. Alışabilirmi?

7 CEVAP

ursaminor

Panik yapmayın, şöyle düşünün: 3,5 yaşında bir köpek 30 yaşında insan gibi. Siz 30 yaşına kadar biriyle yaşasanız ve sonra birden ayrılsanız, üzülmez misiniz? Onlar duyguları olan varlıklar. Yeterince sevgi ve ilgil gösterdiğiniz zaman sizi de hayat arkadaşı olarak kabul edecektir. Ama biraz sabırlı olmanız lazım. Anlayışla karşılayın onu da. Çiçek bile yeri değişince küsüyor nihayetinde.

Cotontzu_Siri

kıyamam ya :(

Cotontzu_Siri

sabredin alışır. bu arada köpeğinizin cinsi bolonka mı?

gldnzylcn

Hayır yüzü golden gibi tüylü hemde ama normal tüyleri fakat fino gibi büyümüyo . tuvalet eğitimi var eve değil dışarı yapıyor. Bacağıma cıkmaya calıştı kapıya hırladı açtım indik ama yapmadı tuvaletini eve cıkardım yattı tekrar

Cotontzu_Siri

fotoğrafını atarsanız cinsini söyleyebilirim, merak ettim açıkçası biraz

gldnzylcn

Suan daha cekmedim, atacağım cağırınca geliyo zıplıyor hemen yatıp ic cekiyo sanırım ağlıyo

gldnzylcn

Cok üzülüyorum alışıcakmı acaba