Orijen Balıklı Ve Kırmızı Etli Hangisi Daha İyi?

georgestaub

Kedi için en iyi mama orijen ama orijenin cat&kitten saymazsak, balıklı ve kırmızı etli olmak üzere iki çeşidi var, peki bu ikisinden hangisini almak kediye daha faydalı olur balıklı mı kırmızı etli mi?

25 CEVAP

Cotontzu_Siri

naturea kısır kedi maması değerinde, bu yüzden onu yazdım

georgestaub

  1. ayda kısırlaştırılmış kediye hangi markanın hangi maması?

genelleme olarak obez olmaması sağlıklı parlak tüyleri olması için?

georgestaub

@siri bu arada köpek için en kaliteli mama yine orijen diyorlar doğru mu?

Cotontzu_Siri

evet

Cotontzu_Siri

kısırlaştırılmış için naturea güzel

Cotontzu_Siri

olmaz

georgestaub

brit care olarak şunları buldum

sarı olan somonlu güzel tüyler için, kahverengi ise ördek somon patatesli

Resim açıklamasını girin

Cotontzu_Siri

evet sizin kediniz yavru değil miydi? kısırlaştırılmışsa bunlart olmaz zaten

georgestaub

bide britcare iyi değilse bana 1 yaşına kadar bana kuru ve yaş mama önerebilir misiniz?

şuan kuru friskies kitten ve yaş royal canin kitten karıştırıp veriyorum kuru mamayı doğrudan yemiyor çünkü.

georgestaub

konuda son sorum, kısırlaştırılmış kediye yaşlanana kadar kısır kedi maması verilmeli dimi?