Acana First Feast Yavru Kedi Maması

palebluedot

Merhaba, acana first feast yavru kedi maması kullanan var mı? Kedinize iyi geldi mi, severek yedi mi vs bilgi verirseniz sevinirim.

8 CEVAP

Renklipati

Evet ben kullanıyorum tabiki kademeli geçiş yaptım ve o arada fark etmeden bitiriyor du, şimdi geçiş bitti ve yiyor severek sorun olmadı kademeli geçiş yaparsanız ishal olmaz bize yaradı en azından

palebluedot

@guldnz teşekkür ederim cevap için. Yumuşak dışkı problemimiz var sizce iyi gelir mi ?

Renklipati

Eski mamada ve şimdi ki acanada hiç kaka sorunu yaşamadım inşaAllah sizin kedinizdede sorun olmaz kademeli geçişi mutlaka yapın

palebluedot

@guldnz çok teşekkürler

Elifsu17

Kızım çok sevdi, bu sitede numunesi var ama stoğa az giriyor. Haber al butonuna basın, gelir gelmez alırsınız. Mutlaka tattırdıktan sonra beğenirse alın. Pahalı mama, yemezse boşa gitmesin

schembri2

Şuan kullandığım mama, tane yapısı dışında herşeyi güzel.

eylullll09

Pakete saldırıyordu benimki :)

palebluedot

@elifsu17 @schembri2 mama seçme huyu olmadığı için tam boy aldım, henüz karıştırarak verdiğim halde tuvaletinde olumlu gelişme gözlemledim. Şimdilik tek sorun mama boyutu gerçekten de. Teşekkür ederim cevaplar için :)