Scottish Fold

Peritatoglu

Scottish fold kedisi olanlar çok fazla Sevdirmiyolar kendilerini kucağımıza alınca kaçmak istiyor bu cins kediler böyle mi ?

9 CEVAP

Renklipati

Karakterle alakalı kimi kucaktan inmez kimi kucağa gelmez benimki kucak delisi ve cinste değil

alabalik32

Evet British Shorthair annesiyim. Canı isterse gelir yanıma yatar uyur başını vücudunu okşattırır. Canı istemezse yanıma bile oturmaz. Kucağıma alıyorum ayaktaysam bir kaç dakika durur kucağımda. Kucağımdayken ben oturmaya kalksam hemen fırlar gider. Bu sıpalarda böyle işte :))

diablerose

cinsiyle ilgisi yok, bnm tekir de gayet mesafeli :)))

fettahaltuntas

tamamiyle karaktere bağlı bir durum bazıları gelir bazıları gelmez ama bende durum çok farklı piskopat nazen kucağımda uyur bazen kucağıma aldığım zaman ortalığı yıkar

aycylmz

Tekirler genelde kucak seviyor diye duyuyorum. Scottish straight kedim de asla kucak sevmiyor. Bir iki dk anca tutabiliyorum, hemen kaçıyor.

Zeynepulku

Bu sevdirmeme huyu özellikle bu ırklarda var, genetiğine işlemiştir , sevdirmeme genetiği.

Oqrenerde06

Bizim de scotish fold ve british ikisi de sevgi manyagı özellıkle scotish foldum karektere bağlı saatlerce sevdiriyor kendisini :)

oscarto

Benimki Scottish Fold Blue Point, her şeye izin veriyor onu istediğimiz kadar mıncıklayabiliyoruz ya da kucağa alabiliyoruz ama hiç sesini çıkarmıyor.

Zeynepulku

Bunun irkla alakası yok, karekter sadece