Mamaa

ezgiisc

İnternetten mama almak önerilmediği için hiç almadım. Bu siteden alınır mı peki. Alan var mı. Son kullanma tarihleri bitmeye yakın falan mıdır?

11 CEVAP

mihriii

fotoğraf gözükmüyor

yukime

Bu siteden aldığımda hiç sorun yaşamadım. Ürünün son kullanma tarihi sağ üstte belirtiliyor ve yazan skt geliyor. Ertesi gün bana ulaşıyor genelde.

slamyi

Bu site daha pahalı oluyor

Renklipati

Bu site güvenilir bu hafta aldim mama bir günde geldi ve orjinal skt de öyle hemen yakın değil zaten

ezgiisc

Çok teşekkür ederim herkesee :)

Buradan alınır mı dediği bu site arkadaşlar :)

buradan alınır bu arada

mihriii

ay yanlış anlamışım dlmdpsmsö

Öneride bulunmak isterim.kullandığım siteler hepsi güvenli bir problem yaşamadım. Petlebi, Ko lay mama, E vi ne mama, pet Bu rada. Aralarından en uygun fiyatlısı E vi ne mama

Buketbayraktar

Açıkçası hep buradan aldım 1 gün sonra elimde oldu hiç bir sorun ds yaşamadım. Burada pahalı olduğunu düşünmüyorum sürekli yanında hediyeler oluyor ve daha bile uyguna geliyor bence. Açıkçası çok düşük fiyatlı bir yer görsem de güvenmem skt orjinal ürün vs her sorun olabilir :)

ezgiisc

Neyin fotoğrafı? Yok ben genel olarak sordum buradan alınır mı diye.

ezgiisc

Herkese teşekkür ederim