Brit Care Premium Mama Hakkında

kedisvr

Brit premium tavuklu yavru kedi maması (8 kg lık) kullanmakta olan veya daha önce kullanıp memnun kalan var mı. Birde ***********.com ************.com dan mama alınabilir mi. Taze olmazsa diye çekiniyorum almaya. Daha önce bu sitelerden mama alan varsa yardımcı olursa sevinirim.

33 CEVAP

Isiltosto

Brit care tavuklu sekiz kiloluk paketi yeni actik uc gundr tabaklarda oylece durup çöpe gidiyor sokaga dagittim koklayan gitti berbat bir mama acaba sahte urun mu geldi diye bile dusundum bir ara asla yemiyorlar

Isiltosto

Brit care tavuklu sekiz kiloluk paketi yeni actik uc gundr tabaklarda oylece durup çöpe gidiyor sokaga dagittim koklayan gitti berbat bir mama acaba sahte urun mu geldi diye bile dusundum bir ara asla yemiyorlar

1 yaşında ki dişim 11 aylık olana kadar brit yavru maması kullandık gayette memnun kaldık,daha sonrasında yetişkin brit care mamasına geçtim ben memnun kaldım açıkcası herhangi bir sağlık sorunu vesaire yaşamadım lezzetinide beğeniyor