Brit Care Premium Mama Hakkında

kedisvr

Brit premium tavuklu yavru kedi maması (8 kg lık) kullanmakta olan veya daha önce kullanıp memnun kalan var mı. Birde ***********.com ************.com dan mama alınabilir mi. Taze olmazsa diye çekiniyorum almaya. Daha önce bu sitelerden mama alan varsa yardımcı olursa sevinirim.

33 CEVAP

kedisvr

Veterineremi inanayım sizemi . Kötü diyosunuz ama belki hiç kullanmadınız

patili

Yasement aynen tercüman oldun bana ♡
Daha mamayı köpeğine veya kedisine yedirmemiş birkez bile, gelmiş o çok kötü git falanca mama al diyor. iyi de o mamayı bu forumda dahil henüz kullanan kişi yok burda :))
Yaş sınırı diyoruz sonra bize kızıyorlar.

yasement

Yani biz gulup geciyoruz ama insanlar ciddiye aliyor :) Bilmiyolar mama uzmaniymis gibi yazanlar daha cocuk dunyadan haberi yok ♡

yasement

Kötü demedi ki o da önermişti o konuyu hatırlıyorum daha dün mü ne konuşmuştuk

yasement

Hayir hayir seni kastetmedim :)

15 kilonun 5 kilosunu falanda sokak kedilerine verdim kedim hiç yemiyor du son zamanlarda sokak kedileri cok severek yediler fiyat açısındanda uygun bundan sonra sokak kedilerine veririm cat chowu bu arada ben hep ınternetten ıstıyorum mamayı zaten paketlı gelıyor yani açılmamış ama son kullanma tarihini sormayı unutmayın

kedisvr

Mihribansakarr cok sagolun. ;)

kedisvr

Hmm sagolun.

kedisvr

Purina Cat Chow Kitten Yavru Kedi Maması 15KG da var. O nasıl biliyomusunuz peki

kedisvr

Hm.. ne diycegimi bilemedim.. cat chow kitten daha berbat diyor ama veteriner bey burda iyi bir mama demiş. Herkesin yorumunu fazla ciddiyede almıyorum. Çünkü herkesin farklı bi düşüncesi var. Bende araştırıyorum. Burdanda fikir edinmeye çalışıyorum

kedisvr

Cat chowun ucuz olmasının sebebiyse çok düşük kalitede olmasından değil yeni bi ürün olmasından kaynaklanıyormuş. Kullanıp memnun kalanda var kötüleyende. Neyse efendim kusura bakmayın durumlar karışık işte. Ilk mama deneyimim olduğu için içime sinmeden almak istemem.Bu nedenle iyice araştırmaktayım

kedisvr

Patili peki sen benim soruma cevap verdinmi. Cat chow britcare premium vs. Kotuledigin bu mamalari hic kullandinmi soylemiyosun

kedisvr

Ben 20 yasindayim kardesim. Fikrimi degistirmem sadece o yorumdan kaynakli degildi. Burda yazdiklariyla bi insani taniyamazsiniz. Ne kadar pesin hukumlu konusuyorsunuz. Siz bildiginiz yoldan devam edin.

kedisvr

Tesekkurler yinede yardimci oldugunuz icin.

kedisvr

Tmm tesekkur ederim