Daha Ekonomik Bir Mama Arıyorum

BademSeker

11 aylik kedim icin simdiye kadar hep Hills kitten kullandim. Fakat yetiskin mamasina gecerken artik biraz daha uygun fiyatli ama icerigi kotu olmayan mama almak istiyorum. Royalist marka nasil sizce ya da sizin önerileriniz nedir? Teşekkürler.

7 CEVAP

Matisse kitten alabilirsiniz hilss o içeriğe göre gereksiz pahalı

Sulecrn

Golosi , mattise , felicia, prochoice

Lils

Mystic kullanıyoruz kitten olandan memnunuz. Felicia bakabilirsiniz olumsuz yorum görmedim hiç.

fatma_nur42

mystic

Mystic ve dr.sacchi alabilirsiniz, felicia, golosi, matisse tahıl deposudur saygılar.

diablerose

hills ile barışıksanız pro plan veya royal canin öneririm daha uygun fiyatlı

moonssalute

Reflex