Ben 3 Aylık Bi Pug Sahiplenicem Ama Ne Yedirecegimi Bilmiyorum Ve Ayda Kac Kg Mama Yer Bide Fiyatı ?

Bi pug neler yer ve aylik kac lira mama parasi gider

9 CEVAP

Luckyssss

Golosiden vazgeçtim veterinerim tuzlu oldugunu söyledi kullananda varsa kessin o mamayı

Luckyssss

Dediğine göre reflex bile ondan daha iyiymiş

Cotontzu_Siri

her mamanın fiyatı farklı. bütçenize göre en kaliteli mamayı almaya çalışın. önerilerim ise; orijen, acana, petcurean, n&d. daha düşük bir bütçeniz varsa; matisse, profine, tahılsız hills ideal balance.

Luckyssss

Felicia : 60 lira civarı
Golosi : petlebi sayfasında 10 lira filan ama size önerim onun için hangisi iyiyse onu onun için en iyi şekilde yapmanızdır

Ben bir pug sahibiyim ilk olarak kuru mama yiyecektir en sagliklisi ilk zamanlar belki mamayi biraz islatarak verirsiniz belki ben 4 kg bir mama aliyorum markasi happy dog ve 110 veya 100 lira mini neuseeland kulaniyoruz yani aylik 100 110 lira ama sen 1 yasina kadar mini baby junior kulan oda ortalama 90 lira falan yone 4 kilosu aylik yani

Bu arada benim kopegim 2 yasina girecek agustosta

Cotontzu_Siri

golosinin içeriğine baktım; tuzlu değil, sodyum oranı da fazla değil

Cotontzu_Siri

Reflex satıyordur o kesin

Luckyssss

Bilmiyorum valla tuz var içinde dedi ve aşıları 55 tl den yapıyor sadece hastalık aşıları 100 tl