Hangi Kedi Kumunu Önerirsiniz?

sevvalarik44

Anket

Lindo Cat
(10 oy)
Pro Line
(4 oy)
Sanicat
(5 oy)
Mır Mır
(4 oy)
Toplam (23 oy)

Daha önce pisi pisi bebek pudrası kokulu kedi kumunu kullanıyorduk fakat kokuyu çok iyi hapsetmediği ve biraz tozuttuğu için bu kum bitince farklı bir marka alacağız hangi kedi kumu daha iyi ?

7 CEVAP

AdaCoco

Pum Cat iyi bir marka diyorlar. Ben topaklanan Ever Clean kullanıyorum.

pablopicasso

Pumcat sıfır toz

PumCatLitter

Merhabalar @sevvalarik :)
Sağ olsunlar müşterilerimizden memnun kalanlar bizler tercih ediyorlar :)
Pum Cat'le ilgili sorularınız varsa dilerseniz buradan dilerseniz mesaj yoluyla size yardımcı olabilirim :)

simal8

Bende kum arayışındayım, tozutmaması önceliğim. Kedim bu yüzden hapşuruyor ve burnu akıyor alerjik bünyeli. Veterinerim Proline ve Pisy cat önerdi. Bende burada Pumcat için olumlu yorumlar okudum. Bunlar arasında tercih yapacağım sizde bir bakın isterseniz.

tyguler

Ben mırmır dan memnunum öneririm. Proline da kullandık ama hem çok tozutuyor hem de topaklanması kötü koku hapsetmesi de 10 üzerinden 6 falan.
Pumcat de denemek istiyorum çok duyuyorum bu aralar

chromatica

pumcat almayı düşünüyorum ben herkes memnun gibi sizde deneyin bence

sultansbutler

peletler tozutmuyor ve tuvalete atılabiliyorlar doğal oldukları için.memnun olan bir çok kişi gördüm. pelet üreten markalara da bakabilirsiniz bir de.