Hamsterim Hasta Mı Çok Endişeliyim

HomaCannn

Merhaba.Gonzales hamsterim var ve bizde yaklaşık 2 ay yaşıyor. 2 hafta önce bilmiyorum nereden sol alt patisini yaraladı. 2-3 gün sonra kabuk düştü ve sadece kırmızılık kaldı. Hamsterimde hiç bir belirti yoktu, hareketliydi. Bundan yaklaşık 1 hafta sonra yani bu gün yerinden kalkmıyor. pek iştahça yemek yediği de söylenemez.Yerinde oturuyor. Belki ayaktandır diye bu gün ayağına batikon sürdük. Doğrusu neden böyle halsiz olduğunu bilmiyorum. Çok endişeliyim

2 CEVAP

patili

veterinere götür hemen. iştah kesilmesi ve hareketsizlik "mikrop kapmış olabilir" belirtisi veriyor. eğer vet tedavisi görmezlerse kendi kendilerine iyileşmezler.

HomaCannn

Tamam ,elimizden geleni yapıyoruz. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.