Yumuşak Kaka

Merhabalar. Yardımınıza ihtiyacım var. Kedim brit care tavşanlı Kısırlaştırılmış kedi maması kullanırken ishal oldu 15 gün mamayı kullandık full ishal. Sonra matisse somonluya geçtik düzeldi ama hala yumuşak. Ara ara daha düzgün günde yarım konserve yaş mama yiyor bundan mı acaba diyorum. Veterinere götürmek isterim ama inanılmaz stres yapıyor box girdiği an çişini yapıyor altına bu yüzden götürme taraftarı değilim. Bir rahatsızlığı mı vardır aacaba

9 CEVAP

2 gğn kefir verdim düzelirverdi kakası yavrucağzımın sağolun

mihriii

mama geçişindendir bir sorun olduğunu sanmıyorum benimki de yeni mamaya geçtiğimizden beri ishal 15 gün oldu probiyotik kullandık o süre zarfında düzelmiş gibiydi ama bitincr yinr başladı bugün eski mamasından sipariş edicektim dün ve önceki gün kefir vermiştim ondan dolayı düzeldi gibi azcık bir kısmı sulu belki düzelir bakalım yoğurt vermiştim pek işe yaramamıştı ama kefir etkisini gösterdi vermediyseniz hiç kefir verin bence belki düzelir

Kefiri mutlaka denicem o zaman sağolun. baya oldu aslında matisse geçeli 1 ay olmuştur britten sonra nevri şaştı daha da düzelmedi

mihriii

evet olmuş baya düzelir umarım :/

DoraFiko

Hangi kefiri verdiniz acaba. Bende kefir içiriyorum ama dahada yumuşuyor kakaları. Altınkılıç sade kefir veriyorum. Laktozsuzunu bulamadım ondan mı işe yaramıyor acaba

Ben de altınkılıç aldım laktozsuz yazmıyor üstünde başka markada vardı laktozsuz ama hayırlayamadım

mihriii

içimin var laktozsuz kefiri

mihriii

patates ve pirinç de haşlayabilirsiniz benimki yememişti ama

DoraFiko

Bizimkilere yaramıyor o zaman. Çünkü hekimimde kefirin laktozu çok çok azdır sorun olmaz demişti ama yine kafama takılıyordu. Teşekkür ederim