D İ D İ M A M A

DTDamla

D i d i m a m a dan siparis veren var mi? Guvenilir mi?

3 CEVAP

HillB

Ben vermiştim 2-3 ay kadar önce. Siparişim eksiksiz, sağlam geldi. Galiba gönderenin kendisi veterinerdi. Kargoyu da 1-2 günde sağlamıştı diye hatırlıyorum.

GGunes

Merhaba yakın zamanda ben de bu satıcıdan *********** üzerinden alışveriş yaptım, gönderiyi hızlı yaptılar lakin gelen mamanın tarihiyle oynandığı izlemine kapıldım ama yinede salaklık edip mamayı denedim. Bir haftanin sonunda kedimde kanlı ishal görmeye başlayınca anında kestim, kedim mamayı son zamanlarında yememeye başlamıştı. Daha sonra satıcıyla iletişime geçtim iade için kullandığım kadarının fiyatını düşerek ödeme yapabilirler mi diye ancak mama açıldığı için geri alamam dedi bunun üzerine ***********yla iletişime geçtim ve iade aldım. Aynı zamanda mamanin tarihiyle ilgili mamanın Türkiye distribütörüyle iletişime geçtim ve onlarda mamanın tarihinin sonradan eklendiğine onay verdi. Diyeceğim o ki ben bu satıcıyla bir talihsizlik yaşadım eğer verecekseniz ya da verdiyseniz aklınızda bulunsun.

DTDamla

Teşekkür ederim :)