Orijen Ve Acana'nın Neden Kısır Kedi Maması Yok?

georgestaub

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim çok bilgi edindim kediler hakkında yalnız merak ettiğim sorum şu;

Kedi sahiplerinin %90 ı kedilerini kısırlaştırıyor, kaliteli mamalarda belli orijen, acana, royal canin, n&d başlıcaları, whiskas vs saymıyorum bile, en kaliteliler orijen ve acana iken neden bu markalar kısırlaştırılmış kedi maması çıkarmıyorlar, çünkü kısırlaştırdıktan sonra normal mama obez be idrar yolu sorunu yapıyormuş, e bu kadar kişi kedisini kısırlaştırdıktan sonra orijen ve acana ne kadar kaliteli olsada bir faydası olmuyor.

sizce sebebi nedir, kısır kediye kaliteli mama diyince neden royal canin ve n&d muhtaç kalıyoruz?

22 CEVAP

tmutlu

Kedim dişi ve yeni kısırlaştırdım. Orijen kullanıyorum ve kızım için en iyisini kullanmaya devam etmek istiyorum. Ne önerirsiniz arkadaşlar yazılanları okudum tecrübelerinizden faydalanacağım. Fakat tam anlayamadım sanırım :) Kısır dişi kedi için ne kullanmalıyım ?

georgestaub

Teşekkür ederim ben oğlumda orijenden şaşmak istemiyorum açıkçası çünkü en kalitelisi içindeki besinler hakikaten güzel ben şahsen 1-2 ay sonra orijen geçmek istiyorum kedim Maşallah haraketli eğer yaşı ilerlediğinde onla günde 1-2 saat oynasam haraket ettirsem orijen kullanmamda sakınca olmaz dimi?

Cotontzu_Siri

carnilove türkiyede yok

Cotontzu_Siri

miy_hav'ın dediği doğru

Cotontzu_Siri

carnilove brit care değil ki. ayrı bir marka

Cotontzu_Siri

üreticileri aynı ama brit care'in içinde çok fazla .....unu ve hayvansal yan ürünler var

Cotontzu_Siri

Soru tarihine bakar mısınız lütfen