Bu Nedir Bakar Mısınız

nisaasavass

kedimin kafasında çıktı bu nedir?

5 CEVAP

Buketbayraktar

Kabuk tutmuş düşmüş gibi duruyor iğne oldu mu yakın zamanda o bölge olabilir mi

nisaasavass

hayır iğne olmadı

HepsiPati

İyileşen yara gibi. Takıp edin tüy dökümü büyürse mantar olabilir. Fakat dediğim gibi iyileşen yaraya benziyor. Önemli bişi değil gibi duruyor resimden.

Buketbayraktar

Yada başka şekilde ufak Bi darbe olmış olabilir başka kedi varsa o ısırmış olabilir. Dediğim gibi kabuk tutup düşmüş gibi. Takip edin biraz tabi iyileşme devam edecek mi mantar gibi değil

nisaasavass

başka bir kedi yok umarım ciddi değildir endişelenmeye başladık