Kedim 5 Gün Evde Tek Kalabilir Mi?

ihsanure78

Tatile gidiceğiz de 4-5 gün sürer büyük ihtimalle.Kuzenim gün içinde gelip mama ve su koyup belki de biraz oltası ile oynatır.
Kısacası kedim evde 4-5 boyunca tek kalabilir mi ne sorunlar olur?

8 CEVAP

Oqrenerde06

Tek Kalmamış oluyor kuzeniniz ara da gelirse sorun olmaz benim kedim 3 gün yalnız kalmıştı 4 aylıktı suyunu mamasını koyduk bir sıkıntı yaşamadık. Ama ara da birisi gelse çok iyi olur

Buketbayraktar

Kuzeniniz uğradığında 1 2 saat vakit geçirsin uğrayıp hemen çıkarsa yalnızlık hissi devam eder. Bu şekilde Bi sorun olmaz

asrayildrm

bence 2-3 kez kontrol etsin birisi.Ben arkadasımın kedisini kontrol eden kisiydim 3 günlük bi tatildi ve çok yalnız takılan bir kediydi ama onları çok aradı her çıktığımda kapida bağırdı ve sabaha kadar miyavlamıs komsular söyledi çok üzüldüm o yüzden kedimi birakabilir miyim bilmiyorum ben sürekli gidip bakmıştım ama kedinin karakteriyle ilgili olabilir. Benimki biz yokken hep uyuyor odaya gidip kamerayla izliyorum.Bırakan ve sorun yaşamayan bir çok insanda var tabi

ruthiees

düzenli olarak her gün gelecek biri varsa pek sıkıntı yaşanmaz

alabalik32

Arada biri gelip bakacaksa sorun olmaz ama geldiğinizde size trip yapabilir 😂

elifozzdemiir

ben de 5 gun yalniz biraktim her gun biri gelirse sorun olmaz mamasi su vs.tuvaleti de temizlenirse iyi olur bizimki temizlenmemisti geldiginizde suprizlerle karsilasabiliyorsunuz

elifozzdemiir

kendi kendilerine yetebilen canlilar cok sorun olacagini sanmiyorum trip atacaksa da uzun surmez😀

baranertaga

Kuzeniniz her gün düzenli gelip mama koyıp su tazeleyip tuvaletini temizlerse ve 1-2 saat onunla vakit geçirirse sorun olmaz