Yavru Kedi Maması

Denizzzzzz

1 aylık bebeklerim için Cadchow ve felicia veteriner bu ikisinden birini tercih edebilirsiniz dedi gerçi ben kuru mamaya geçmek için en az 3 hafta daha belleme taraftarıyım ama bu iki mama hakkında bilgisi olan varmı acaba..

9 CEVAP

Reyyanhan

Benim ilk mama m felicia ydi . Memnundum ben..

Luckyssss

Köpeğimde kullaaanıyorum felicia yı ve taurin oranı da baya yüksek :)

Denizzzzzz

Ben kedide kullanacağım ama çok bir fark yoktur sanırım memnunsanız bunu baz alabilirim heralde:)

pongul

ben o süreçte bir kedime royal canin mother&baby kullanmıştım, memnunduk ama devamında markayı haliyle bıraktım.

Denizzzzzz

Bende öyle dıydum beterinerimiz bebekler için özellikle güzel bir mama dedi ama malum bende veterinerler paranoya oluşturdu emin olamıyorum

Luckyssss

Bende felicia kullanıyorum köpeğime felicia nın hatrladıgım kadarıyla kitten olanıda var ben tavsiye ederim size benim köpeğim çok seçicidir ilk mama olarak bunu yedi halada kullanıyoruz biz şuanlık puppy olanını kullanıyoruz bitince yetişkin olanını alıcam :)

Denizzzzzz

Tşkler :)

Luckyssss

Her zaman :)

pongul

felicia doğal yollarla mı korunuyor acaba