Anestezi Sureci

Elviss

Merhaba arkadaslar Kizim luna bu aksam sezeryanla dogum yapti saat 8.00 sularinda operasyondan cikti ancak su saat oldu azda olsa kendine gelmedi bu normal mi cok sancili titreme seklinde kustu iki kere uyumaya korkuyorum kusmugunda bogulursa diye yavrular anne operasyondan ciktiktan sonra emmedi sut tozu yapip verdim ama onu da cok fazla icmediler kizimin dahs cabuk anezteziden cikip yavrularihla ilgilenmesi icin ne yapabilirim iki yavrusu oldu kizimi boyle olu gibi yatarken gormek gercekten cok zor bir surec butun evlatlarimiz saglikla kalsinlar gerisi bos

2 CEVAP

milodelisi

Son durum nedir nasıl oldu?

Elviss

Anne gayet iyi şuan için yavruları sahiplendi ancak bugün sabaha karşı yavrulardan biri melek oldu. Yavrular için özel sütle diğer yavruyu destekliyorum. İnşallah kalan yavru sağlıkla büyür .