Yeni Sezeryan Olan Kedim

Elviss

Yeni sezeryan dogum yapmis kedim anestezinin etkisinden biraz da olsa cikti yavrularindan birini yanina verdim ancak kendini saga sola atti hirladi kolundaki serum bandini yirtmaya calisti yavrulari emzirir mi artik emzirmezse sut anne nasil bulabilirim cok korkuyorum yavrulara bir sey yapar Diye zaten hoc bir zaman pekte anac bir kedi degildi

3 CEVAP

Elviss

sabaha kadar uyumadan bekledim 2 saatte bir besledim yavruların üstüne kedimin en sevdiği yaş mamanın suyunu sürüp benimsetmeye çalışacağım yöntemi deneyen var mı daha önce

patili

:( gece başlarında bekleyin. yalnız bırakmayın. ama emzirmezse diye mutlaka kedi sütü bulundurun sabaha kadar açlıktan ölmesin sonra yavrular

milodelisi

Ben annenin yattığıı yatağının battaniyesini sürmüştüm, işe yaramıştı. Bunu deneyip işe yaramayanlardan anne kedinin çişini sürdüğünü bile duydum