Köpegim Sakız Çigniyor

159deniz123

köpegim sakız paketini bulmuş hepsini açıp çignemiş her dakka cigniyor acaba dişleri çıkıyor ondanmı çigniyor amaçok tatlı ç,igniyor bide köpekler dondurmayı çokmu seviyor dün sailde çok az birşy dondurma yedi ama erimişti birşeyolmaz dgilmi

9 CEVAP

Luckyssss

Dondurma çok şekerli bu yüzden tehlikeli sakızı da yutarsa bişey olabilir izin vermeyin daha yavru çünkü o

159deniz123

1 kere çignedi zaten hemen agızından aldım dondurma ama maraş donduması sütlü birşey olmaz dedim çok az verdim ama bidaha vermem

Cotontzu_Siri

ben kasenin dibini yalatıyorum bazen :D

159deniz123

aynn bende 1 kere yaptım

Cotontzu_Siri

hepsini vermiyorum ama, bir kaç kez yalatıp alıyorum

159deniz123

bende kaşıkla 2:3 kaşık eritip verdim

159deniz123

köpegimin patisinin altına sakız yapışmış vede çıkmıyor bende canı acır diye ellemedim veterinere götürüm dedim yürüyor ama patisine yapışmış birşy olurmu

159deniz123

yani sakızı çktim ama bagırıyor kaçıyor

mustafaparlak

Bizimki de çiğniyor :) Ama şekerli sakız olmamasına dikkat edin ve bir de dondurmayı şekerli olduğundan dolayı fazla vermemenizi tavsiye ederim.