Kedi Yolculuğu

Başka bir şehirden kedi sahiplenmek istesem bu mümkün mü? Ya da kediye eziyet olur mu başka şehirden yolculuk yapması?

5 CEVAP

Buketbayraktar

Satın almak yerine sahiplenmeyi seçmeniz çok güzel 🙏 melek olan yavrunuza da çok üzüldüm ☹️ sonrasında mutlu yuvası olacağı için yolculuk stresini unutur gider 🐾

siriniko29

Kedinin karakterine göre değişmekle beraber eğer yolculuk 4-5 saatten kısaysa sorun olmuyor. Kutusundan çıkarmayın miyavlayınca sakin ses tonuyla konuşun çok miyavlarsa üstünü ince bir örtüyle örtün. yol boyunca ve öncesinde mama ve su vermeyin. Sakin sakin geldi benim kızım bu yöntemle İstanbuldan Ankaraya

alabalik32

Sahiplenin çok sevindim. O stres gelip geçer.

Buketbayraktar

Kaç saatlik bir yolculuk? Yolda stres olur biraz sıkılır. Yeni evde onu strese sıkacak zaten alışma süreci olacak. Yani Bi sorun olmaz merak etmeyin Bi kaç güne normale döner

Çok teşekkür ederim cevabınız için kedimi kaybettim bir Ankara kedisi sahiplenmek istiyorum o açıdan sordum. Artık satın almak istemiyorum ilk ve sondu. Bir can sahiplenmek istiyorum @Buketbayraktar