Kedi Kısırlaştırması

Yusufffff

Kediler kısırlaştırıldıktan sonra sakinleştiklerini duymuştum ama benim hem dişi özelliklede erkek kedim kısırlaşmadan önce çok akıllıydı çok agresifleşti onu tanıyamıyorum artık ve çifleşme belirtileri gösteriyor bazen bu normalmi ?

7 CEVAP

Buketbayraktar

Çok uzun süre olmamış kızgınlığa girişte kısırlaştırılan kediler genelde Bi kaç ay daha kanlarında hala hormon dolaştığı için belirtileri tam kaybetmeyebiliyor. Ameliyat olmanın stresi de gerginliğe sebep olmuştur.

Kısırlaştırma sonrası hormonların tamamen vücuttan çıkması uzun sürebilir. Eskisine göre sakin değil mi ?

Buketbayraktar

Kısırlaştırma olalı ne kadar oldu acaba?

Yusufffff

8 mart günü oldular

gayelise

Kısırlaştırma sonrası kediler daha oyuncu oluyor daha önce çiftleşme yasadiysa o davranışları sergilemeye devam edebiliyorlar ama zamanla geçer

Yarenbadem

Daha yeni ameliyat olmuşlar ve kediler iç güdüsel olarak bahar ayında bi tuhaf oluyor ksıır olsada seneye çiftleşme hareketi yaparsa evet tuhaflık vardır veterimere götürürsünüz ama tuhaf oluyorlar kaç milyon hatta milyar yıllık iç güdü

Benimki ile aynı tarihte olmuş