Kedime Uyurken Odul Mamasi Verdim Kusmaya Calisti

zaparaza

arkadaslar kedim uyuyordu ruyasinda mutlu olsun diye ne alakaysa artik :D burnunun ucuna odul biskuvisi koydum kokusunu aldi hemen uyandi yatar pozisyonda yedi kalkti bir kenarda kusma hareketi yapti yada oksurmek gibi bir seydi bilmiyorum artik cok korktum. Yattgı anda verince boyle olabiliyormu?

7 CEVAP

Çok kibar davranmışsın direk uyurken burnuna soksaydın ya.

tyguler

Niye böyle bir şey yapma gereksiniminde bulundunuz çok merak ettim. Ne uyuan insana ne uyuyan hayvana bir şey yedirilmez. Siz uyurken ağzınıza bir şey verseler uyku sersemliğiyle boğazınıza takılır, öksüre öksüre bi hâl olursunuz.
Ben bazen taradıktan sonra Uyanıkken yatar pozisyonda ödül mamasi veriyorum kusma hareketi hiç olmadı ki zaten olması normal değil. Bence bi veterinere sorun.

Oqrenerde06

Ne gerek var böyle şeylere. Kalkınca verseydiniz keşke

fettahaltuntas

@septisistbaykus :DDD gerçekten çok güldüm neyse uyurken verirseniz normal boğazında kalması bir daha yapmayın ayrıca uyandıktan sonra hemen mama vermekte bence yanlış 5-10 dk beklenmeli

zaparaza

bilemedim ya gercekten cok sasirdim ciddi bir sey olurmu veterinere gideyimmi hemen su verdim yatti geri :(

tyguler

@septisistbaykus çok güldüm ya bu yoruma.
@zaparaza şimdi bilmemiz mümkün değil nasıl oldu falan filan ama veterinere gitme şansınız varsa gidin bence

Bende arkadaşın sorusuna çok güldüm inanın.