Kedi Ve Tasma

Zynpkck

Merhaba bugün kedime gezdirmek için yada balkona çıkabilsin diye boyun tasması aldım ayaklardan geçmeli sizce güvenlimidir ani haraketlerinde onu durdurabilirmi hangi gezdirme tasması daha iyidir dün almıştım baştan ve gövdeden geçmeli pek güvenli gelmedi değiştirdim sizce baştan ve gövdeden geçmelimi bacaklardan geçmelimi

7 CEVAP

sultansbutler

bence balkona file takın tasmadan çıkma korkusu olmadan çıkarsınız beraber balkona

Elifsu17

Gövdeden geçmeli file kumaş tarzı olanlar en sağlıklısı, bi bakın derim

ILoveF

Dışarılara çıkarmadan evde mutlaka deneyin. Bizde sıkıntı oldu. Kedi geri geri kaçmaya çalışırken tasmadan bacaklarını çıkartıp kaçabildi. Denemesini mutlaka yapın evde her pozisyonda kaçamadığından emin olun

tyguler

Benim kedim çıkabiliyor. Sıkıştırsam da çıkıyor. Yani öyle aşırı güvenilir bir şey değil. Bizim tasmamız ön kollarından geçirilenlerden

Zynpkck

Dışarı çıkarmayı düşünmüyorum sadece biraz tombik o yüzden apartmanın merdivenlerinden inip çıkıcaz yada malum yaz geliyo balkona az hava alsın diye çıkarabilirim ani haraketlerini önliyim diye takıcam zaten tasmayı takınca yavrum put gibi kalıyo hiç kıpramıyo bakalım

alabalik32

Aynısını bende düşünüyorum koldan geçmeli gövde tasması daha güvenli geliyor bana. Balkona çıkarmak için

Superisi814

Bu tasma konusundan ben de muzdaribim.Görünüşte göğüs tasmalari daha güvenli duruyor.Peki deneyimleyen var mi ?