Tanışma

ayseeny

merhaba kedimizle beraber artık 3 aylığına yazlığa gideceğiz kendisi bebek ilk kez bu deneyimi yaşayacak, yan komşumuzun tam 4 kedisi var hepsini sokaktan sahiplendiler ve hayvanlar özgürce geziyorlar, bizimkisi meraklı sokağa salmayı düşünmüyorum ama o 4 kediyle tanıştırmak istiyorum hepsi büyük kediler sizce tanıştırmalı mıyım? belki alışırsa onuda arada sokağa çıkarmayı düşünüyorum

3 CEVAP

Bal_lokma

Gözetim altında tanıştırmalısın bende denedim bir kere ve büyük kedi kıskandığı için saldırmak istedi hemen geri çektim sonra bi kaç kez ikisinde kucağımda sevdim yavaş yavaş alıştırırsan zarar vereceğini sanmıyorum ama kendini koruyana kadar sokağa salmanı önermem :)

FDinler

Ben sizin yerinizde olsam tanıştırırım fakat sokaga birakmam o cins özel bir kedii için çok tehlikeli çalınabilir

ayseeny

sokak konusunda gövde tasması ile biraz yürütebilirim çimenlik alanda diye düşündüm ama tanıştırma konusunu yavaş yavaş dediğiniz gibi denetim ile yapacağım