Mama Önerisi

güzel çok maliyeti olmayan kedi maması önerebilir misiniiiz

10 CEVAP

Buketbayraktar

Kilo başı 60 TL gibi Bi bütçe varsa britcare /bozita hatta bozita 10 kg de 400 gibi bir fiyatla 40 TL ye gelmiş oluyor.
Daha uygun derseniz /felicia / matisse/golosi verilebilir mamalar

Zynpkck

Matisse ve golosi hem uygunlar hem içerikleri güzel gerçek et bulunduran ve uygun fiyatlı mamalar

eceswn

Ben felicia kullanıyorum bir çok kişi tarafından da içeriği beğeniliyor orta halli bir mama

ruthiees

bozita
brit care
golosi
felicia

tyguler

Ben felicia kullanıyorum memnunuz bi sorun yaşamadık.
Felicia haricinde
Bozita
Golosi
Brit care bunlar da iyi mamalar

Biz taze mamanın mamasını kullanıyoruz. Kısırlaşrtırılmışlar için olandan. Açıkcası başka marka alınca yüzüne bile bakmıyor.

cevaplarınız için çok teşekkür ederim hepsini dikkate alıcam