Kedimin Ağzi Yara Lütfen Yardim Edin

Yunus33

Bahçede baktığım kedimin ağzının kenarında bir yara var bugüne kadar kuru yiyemedigi icin yas mama veriyordum bugün yas mamayida yiyemedi veterinere götürme maddi imkanim yok lütfen açlıktan iyice zayıflayip hastalanmadan yardim edin yapabileceğimi hic birşey yok mu

1 CEVAP

patili

mantar olma ihtimali var. parazit de olabilir. kontil şurup alın bir de immuzinc şurup alın. bu ikisini içirin düzenli. kediler için kullanım miktarlarını da internetten bulabilirsiz.