N&D Mama Hakkında

siameselokito

Kedimi kısırlaştırdığımdan beri nd ile besliyorum. Ama içerik tartışmaları yaşanmıştı. Sizce matisse veya birt care ile değiştirmeli miyim yoksa nd ile devam mı etmeliyim

4 CEVAP

Buketbayraktar

Kediniz hala iştahla yiyor ve kusma ishal vb sorun olmadıysa devam edin bence. İki mama arasındansa kesinlikle brit care

schembri2

Merhaba,
Herhangi bir sıkıntı yoksa devam ND ye, illaha değiştiricem diyorsanız söylediklerinizden Brit, bence o segment için Bozita da denenebilir.

Matisse ufak 1 tık alt segmente kayıyor. Britcare yahut bozita bakabilirsiniz