Hangi Ucuz Mama Daha İyi

silatpc

Benim 7 aylık bir kedim var fakat benim maddi durumum hiç iyi olmadığı için ona ucuz mama alıyorum normalde ********* dan alıyordum gayet uygun ve çoğu mamadan kaliteli diye ama arkadaşım proline ya da trendline al daha iyi olur dedi ben bu mamaları araştırdım ama pek anlamadım acaba mamadan anlayan birisi hangi mamanın daha kaliteli olduğunu ya da hem ucuz hem de kaliteli bir mama söyleyebilir mi

7 CEVAP

Zeytinbey

Proline da trendline da içerik olarak iyi değil. İlerde sağlık sorunlariyla karşılaşabilirsiniz. Ekonomik ve içeriği güzel olarak size golosi tavsiye edebilirim. Ben kedilerime kullandım bir sorunla karşılaşmadım. 7.5 kg 160 TL civarı ve 1 kediye oldukça uzun süre gidiyor hava almayacak kapta bayatlamayacak şekilde saklayabilirsiniz. Haftada 1 yağsız tuzsuz tavuk ya da tavuk ciğeri haşlayıp verebilirsiniz

Buketbayraktar

Golosi felicia matisse çok müthiş içerikleri olmasa da uygun olarak çoğunlukla kullanılan ve şikayet pek görmediğim mamalar.

silatpc

Bonacibo yazmıştım ama sansürlenmiş (taze mama diye de geçiyor )

moonssalute

Trendline kullanıyorum ben hem fazlasıyla uygun hem de kedim severek yiyor, içindeki oranlar da fena değil. Dr. Sacchi de tercih edebilirsin o da uygun

Zeytinbey

Bonacibodan çok şikayet geliyormuş artık ben de alıcaktim ama bu yüzden vazgeçtim. Bebeklerimizi riske atmaya hiç gerek yok

Nadenge

Bu üçü arasından Bonacibo’ya devam edin bence. Proline ve Trendline daha kötü emin olabilirsiniz. Düşük fiyatlı olarak Felicia alabilirsiniz burada bayağı kullanan var ve anladığım kadarıyla memnunlar. Bonacibo alabiliyorsanız Felicia’nın çok da bütçenizi aşacağını zannetmiyorum.

tyguler

Ben felicia kullanıyorum memnunum. Felicia dışında,
Golosi de iyi bir mama