British Shorthair

aysenr145

2 aylık british shorthair kedi sahipleneceğim .Bu kedilere 3 kg mama nekadar süre gider acaba? birde tavsiyeleri olan varsa ve benimle paylaşırsa çok sevinirim :)

3 CEVAP

moonssalute

Benim 5 aylık kedim 1 ayda 2 kg civarı mama yiyor, 2 aylık yavrunun daha da az yiyeceğini düşünüyorum

moonssalute

3 kg tahmini 2 ay gider bence

schembri2

Merhaba
2 ay gider, mide olarak hassas ve karışılıklığa çok gelmez, sofraya alışmasın, kaliteli mama alın bütçeniz uygunsa, sessiz sakin bol uykucu tiplerdir genellikle.